Стійке покриття
для щоденного приготування

Придбати

Елегантний дизайн для щоденного використання

Ідеальне
обсмаження

Індикатор Thermo-Signal™ стає рівномірно червоним, коли сковорода досягла ідеальної температури для початку приготування. Це гарантує досконалу текстуру, колір і смак.

Довготривалі
антипригарні властивості

Високоякісне, надзвичайно міцне та стійке антипригарне покриття прослужить у два рази довше, завдяки ультрасильній титановій структурі.

Покращена
індукційна технологія

Основа ADVANCED INDUCTION забезпечує більш швидкий нагрів та рівномірний розподіл тепла по всій сковороді.

Впевнене
Приготування

Використання посуду, якому можна довіряти, — один із секретів успішних страв.
З Tefal ви можете готувати із заплющеними очима!

(1) Сертифіковано CEN, NSF International
(2) Більш жорсткі заходи контролю, ніж ті, які вимагаються чинними правилами, що стосуються контакту з харчовими продуктами. Показники не перевищують допустиму норму

На 100% безпечне антипригарне покриття

Антипригарне покриття Tefal є абсолютно безпечним для здоров’я та довкілля. Не містить ПФОК (перфтороктанової кислоти), свинцю та кадмію. Адже ці шкідливі речовини не тільки псують якість страв, а й можуть зашкодити здоров’ю. Створене на основі полімеру PTFE (політетрафторетилен). Це інертна речовина, яка не вступає у хімічну реакцію ні з їжею, ні з водою, ні з мийними засобами. Отже, покриття є абсолютно безпечним для здоров’я та довкілля. Полімер також використовується як покриття для кардіостимуляторів і штучних кровоносних судин, та в інших хірургічних операціях.

Безпечна основа сковороди

Харчовий алюмінієвий сплав(1)

100% safe

Протестовано і сертифіковано зовнішніми незалежними лабораторіями

Оберіть свій